Hıdır Usta

 

MÜKEMMEL TAT MİDYE DOLMA 

             Midye, birbirine eklenmiş kabukları olan, çoğunlukla denizlerde yaşıyor olup, tatlı sularda da yaşayan deniz yumuşakçalarıdır. Midye denilince aklımıza genellikle ikram tepsisinde limon eşliğinde midye görüntüsü gelmektedir. 

             Yaz aylarının vazgeçilmez lezzetlerinden olan Toptan midye her mevsim bulmamız mümkün fakat yaz aylarında özellikle sahil kesimlerinde daha sık rastlanmaktadır. Çok cazip bir görünüşü olmasa, görüntüsünün aksine çok cazip bir lezzettir. Yenildikçe yenilesi gelen ve sevenlerin asla bir kaç tane ile yetinmeyeceği değişik bir lezzettir. Bilinen ve hijyenik olduğuna inanılan yerlerden yemek tercih edilmelidir. Yapılışı o an göz önünde olmadığı için temizliğinden emin olamasak da güvenilir yerlerden temin etmeliyiz. 

             Dışarda satılanları almak istemiyorsak ya da bulunduğumuz yerde yoksa iç midye temin edip, kendimiz evde de yapabiliriz. Malzemeleri için midye, pirinç ve çeşitli baharatlar yeterli olacaktır. Deniz canlısı olduğu için, deniz olan bölgelerde daha çok tercih edilmektedir. Deniz olmayan yerlerde de var fakat tazeliğinden emin olmalıyız. Oraya gelene kadar kaç gün geçtiğine, tadına dikkat etmeliyiz. Midye Satışlarımız Türkiye'nin tüm illerine; İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa, Adana, Samsun, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Aydın, Muğla, Marmaris, Kuşadası, Çeşme, Antalya, Kemer, Salihli, Alaşehir, Toptan Midye Gönderiyoruz.

            Midyenin boyutlarında farklılıklar gözlenmektedir. Bazıları daha büyük olurken, bazıları daha küçük olabiliyor ve genellikle küçük olanların daha makbul olduğu daha yüksek fiyata satılmasının gerekçesi gibi görünüyor. Genellikle çok sevilir ya da hiç sevilmez ve sevmeyen kişiler görüntüsünden dolayı önyargılı yaklaşırlar. Sizde bu lezzetten vazgeçemeyenlerden ve güvenilir yerden temin etmek isteyenlerdenseniz gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

 

Toptan Midye 

Toptan midyeci olarak tüm ülkeye toptan midye satışımız vardır. Midyelerimiz yeni toplanmış ve özenle düzenlenmiştir. Tap taze ve isteğe göre sıcak midye servisimiz de vardır. Toptan midye olarak müşterinin isteğine göre soslandırılabilir. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına onların isteklerine göre her daim çalışmaktayız. İnternetten midye siparişleri de almaktayız.

 

BİZE ULAŞIN Bize Hemen Ulaşıp Sipariş Verebilisiniz.
BİZE ULAŞIN